Konkurs INSTRUKTOR ROKU 2012 REGIONU PIOTRKOWSKIEGO

W dniu 11 maja 2012 roku odbył się XIII Konkursu INSTRUKTOR ROKU 2012 REGIONU PIOTRKOWSKIEGO. Uczestniczyli w nim instruktorzy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego. Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie oraz WORD w Piotrkowie Trybunalskim. Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach:

 

1. Test z Prawa o ruchu drogowym;
2. Pierwsza pomoc przedmedyczna;
3. Próba stewarda - jazda po torze z talerzem i piłeczką na masce samochodu;
4. Jazda po torze pojazdem wyposażonym w troleje.

W skład Komisji Sędziowskiej weszli egzaminatorzy oraz instruktorzy. Konkurencję - Pierwsza pomoc przedmedyczna przeprowadzili i sędziowali ratownicy ze Sztabu Ratownictwa Drogowego z Bełchatowa.

 

Wyniki konkursu:
I miejsce - Mariusz Dobiech (Bełchatów);
II miejsce - Mateusz Kopka (Bełchatów);
III miejsce - Michał Czerzniewski (Tomaszów Maz.).

Główne nagrody w konkursie ufundował Starosta Bełchatowski (markowe nawigacje samochodowe). Puchary dla laureatów Konkursu ufundowali i wręczyli: za I miejsce dyrektor WORD-u w Piotrkowie Tryb. - Bogusław Kulawiak; za II miejsce - prezes Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców - Krzysztof Szymański; za III miejsce - prezes Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego - Janusz Kuśmierek. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki ufundowane przez: WORD w Piotrkowie Tryb., Starosta Bełchatowski oraz Starosta Tomaszowski. Dodatkową nagrodą dla zawodników z I i II miejsca jest reprezentowanie naszego Stowarzyszenia oraz nieodpłatny pobyt w Krakowie na Ogólnopolskim Konkursie Instruktor Roku w Krakowie w dniach 16-17 maja 2012 r. 

Janusz Kuśmierek prezes Stowarzyszenia
Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego

separator

Dodatkowe informacje