Eliminacje do Konkursu Instruktor Roku 2012.

W dniu 11 maja 2012 (piątek) w WORD w Piotrkowie Tryb. odbędą się regionalne eliminacje do ogólnopolskiego Konkursu Instruktor Roku 2012.

Rozpoczęcie Konkursu o godz. 10:00. Program konkursu do pobrania TUTAJ.

Zapraszam wszystkich członków do udziału.
Proszę o zaangażowanie się w przygotowanie imprezy. Konkurs to przede wszystkim okazja do spotkania. Chciałbym aby członkowie Stowarzyszenia przybyli na imprezę ze swoimi najbliższymi. Planujemy zorganizować piknik (grill,bufet, napoje), konkurencje dla naszych gości i bliskich. Liczę na Waszą pomysłowość i pomoc.

Konkurs będzie przebiegał według podobnego scenariusza jak w minionych latach.
Konkurencje :
1. Test z przepisów ruchu drogowego
2. Pierwsza pomoc
3. Troleje
4. Próba stewarda
Proszę o zgłoszenie przynajmniej jednego zawodnika z każdej szkoły jazdy. Zgłoszenia do 4 maja.

Kontakt: e-mail- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 691 391 577.
ATRAKCYJNE NAGRODY !!!