ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA W W.O.R.D. w PIOTRKOWIE TRYB.

Z DNIA 28.10.2015 r.

W dniu 28.10.2015 r. w W.O.R.D. w Piotrkowie Tryb. odbyło się spotkanie członków Stwarzyszenia z dyr.B.Kulawiakiem oraz egzaminatorem K.Pokrywą.

Na początku zebrania Prezes Stowarzyszenia J.Kusmierek podsumował działalność Stowarzyszenia w bieżącym roku.

Po podsumowaniu Prezesa głos zabrał dyr.B.Kulawiak i przedstawił statystyki zdawalności w W.O.R.D. Piotrków Tryb. gdzie było widać nieznaczny wzrost zdawalności we wszystkich kategoriach.

Po wystąpieniu dyrektora głos zabrał egzaminator nadzorujący p.K.Pokrywa który zapoznał nas ze zmianami jakie wchodzą dotyczących szkolenia i egzaminowania.

Były także omawiane bieżące sprawy dotyczące szkolenia i egzaminowania w naszym regionie.

Na zakończenie Prezes Stowarzyszenia podziękował wszystkim przybyłym na to spotkanie.